Bull izcilie grili un virtuves

Bull piedāvā plašu BBQ un āra produktu klāstu. Tie ietver Bull kokogļu BBQ un gāzes bārbekjū klāstu, āra virtuves, kā arī plašu grilēšanas piederumu klāstu, picas krāsnis un BBQ komponentus.

Bull piekritēji aizrautīgi patīk izklaide brīvā dabā. Bull BBQ produkti ir radīti, lai piedāvātu vislabāko grila pieredzi gan ēdiena gatavošanas, gan izskata un kvalitātes ziņā.

Apmeklējiet mūsu lapu www.bullbbq.lv, lai uzzinātu vairāk par Bull BBQ produkciju. Sazinieties ar mums, lai iegūtu papildu informāciju, kas jums varētu būt nepieciešama, vai arī apmeklējiet mūsu e-veikalu www.premout.com.

Bull grili

Mūsu Bull BBQ grilu klāsts ir izstrādāts Kalifornijā un ražots no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda. Mēs esam tik pārliecināti par savu kvalitāti, ka piedāvājam mūža garantiju plašam grilu klāstam. Jūs varat uzzināt vairāk, sazinoties ar mums šeit vai apmeklējot mūsu salonu.


Mēs piedāvājam dažādu izmēru un jaudu grilus - ogļu vai gāzes, ar papildus rotējošiem iesmiem, papildus apgaismojumu un plašu aksesuāru klāstu tiem. Vairāk informācijas par Bull griliem un pieejamajām konfigurācijām skatieties mūsu mājas Bull prodiuktu mājas lapā www.bullbbq.lv.
Bull Angus gāzes grils
Bull Angus gāzes grila ratiņi

Bull grila ratiņi

Bull piedāvā katram grila izmēram pielāgotus tratiņus no nerūsējoša tērauda. Bull grila ratiņi dod iespēju pārvietot grilu mums nepieciešamajā vietā. Pārdomātā nerūsējoša tērauda konstrukcija ļauj glabāt nepieciešamās lietas, kā arī pašu gāzes balonu ratiņu iekšpusē.

Bull grila ratiņos izmantoti profesionālā izpildījuma ritenīši ar bremzi, kas nodrošina ši elementa ilgmūžību.
Lai aizsargātu Bull grilu un ratiņus no laika apstākļu iedarbibas piedāvājam plašu grila pārklāju klāstu - gan tikai grilam, gan grila un ratiņu komplektam. Vairāk informācijas par Bull grila ratiņu komplektiem un pieejamajām konfigurācijām skatieties mūsu mājas Bull prodiuktu mājas lapā www.bullbbq.lv.

Bull āra virtuves

Nopietnākiem āra dzīves mīļotājiem mēs piedāvājam plašu āra virtuvju un āra bāru klāstu. MūsU āra virtuvēs ir izmantots plug and play princips, lai jūs varētu sākt baudīt āra virtuvi bez lielām grūtībām un īsā laikā. Mūsu āra virtuvēm ir dažādi izmēri un apdare, lai tie atbilstu jūsu dārzam vai terasei, iekšpagalmam, jumtam vai citai āra telpai, kā arī jūsu mājas stilam. Bull pētījumu rezultātā izstrādāja novatorisku apdari ar nosaukumu Coverlam. Šī tehnoloģija ļauj mums izveidot bezšuvju un javas nesaturošas apdares, kas ir gan estētiskas, gan higiēniskas.
Mūsu profesionāļi palidzēs jums atrast atbilstošākop āra virtuves risinājumu. Vairāk informācijas par āra virtuvēm, izmantotajiem materiāliem un pieejamajām konfigurācijām skatieties mūsu mājas Bull prodiuktu mājas lapā www.bullbbq.lv.

Bull grilu unikālais liesmas spēks

Bull BBQ grilu unikālais liesmas spēks

Deglis ir katras gāzes grila sirds. Parastajos grilos tiek izmantoti parastie degļi - tikai tērauda caurules ar caurumiem.

Mēs izmantojām principiāli atšķirīgu pieeju un izveidojām perfektu degli mūsu BULL griliem.

Bull BBQ Lifetime warranty
Visi degļi ir izgatavoti no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, ​​un tie neierobežotu laiku spēj uzturēt ārkārtēju karstumu.Tas ļauj BULL griliem attīstīt fantastisku kopējo jaudu līdz 38 kW.Tie nerūsē un nenodilst, tāpēc mēs garantējam, ka mūsu degļi lieliski darbosies 50 gadus bez jebkādiem ierobežojumiem pat ar grila komerciālu izmantošanu.

BULL BBQ nodrošina 100% grilēšanas virsmu

Bull Reliabull nodrošina 100% cepšanas virsmu

Reliabull unikālā grillēšanas tehnoloģija

 ReliaBull Heat Technology radīja vadošie Kalifornijas Politehniskā institūta inženiertehniskie eksperti, un tas uzlabo siltuma sadalījumu jūsu Bull grilā par 150%. Pārstrādātajā grillēšanas sistēmā (ReliaBull Technology) ir mazākas atveres nerūsējošā grila degļu aizmugurē un pēc tam lielākas atveres degļu priekšpuses virzienā, kur gāze nonāk zem visaugstākā spiediena. Dažāda izmēra caurumi palīdz vienmērīgāk izlīdzināt gāzes spiedienu un liesmas visā degļu garumā. Tērauda liesmas ierobežotājiem (vai siltuma vairogiem) ir arī mazākas atveres plākšņu aizmugurē un lielākas atveres priekšā. Jaunā ReliaBull tehnoloģija uzlabo jūsu grila siltuma sadali par 50 procentiem, rada vienmērīgāku grilēšanas virsmu un novērš karstos un aukstos plankumus, lai jūs varētu izmantot visu grilēšanas virsmu. ReliaBull ne tikai uzlabo gatavošanas veiktspēju, bet arī vienmērīgāk regulē gāzes spiedienu, tādējādi ietaupot gāzi un naudu! 

Parastā grillēšanas tehnoloģija

Parastā grillēšanas tehnoloģija

Reliabull nodrošina 100% grillēšanas virsmu

Tipiski gāzes grili uzgrilēšanas virsmas rada “aukstos plankumus”. Nozīmē, ka dažreiz līdz 50% gatavošanas virsmas nevar sasniegt nepieciešamo temperatūru, kas ir vairāk nekā puse no grila! Auksti plankumi uz grila neļauj veinmērigi sagatavot ēdienu - daļa apdeg un daļa paliek jēla. Izmantojot Bull BBQ, aukstās vietas ir pagātne!
Reliabull nodrošina 100% grillēšanas virsmu
Izmantojot ReliaBull Heat Technology, jums nekad nebūs jāuztraucas par to, ka jūsu ēdiens tiek pagatavots nevienmērīgi vai dažādu grila temperatūru. Nekad nebūs jāuztraucas par to, ka vienlaikus grilējat tikai pusi no saviem hamburgeriem, jūs varēsiet baudīt visu savu Bull grilu, jo galu galā tieši tāpēc jūs pērkat Bull BBQ grilu!
Reliabull nodrošina 100% grillēšanas virsmu

BULL grili un virtuves - populāri risinājumi āra dzīvei