Big Green Egg Mini grils

Big Green Egg Mini modelis ir mazākais un vieglākais Big Green Egg grilu saimes loceklis. Tas ir ideāli piemērots kempingam vai dodoties izbraucienā ar laivu, vai piknikā. Vai vienkārši izmantojiet to mājās uz galda. Taču, busim godīgi, tiklīdz kā busiet ieguvis to savā īpašumā šo EGG modeli, jūs droši vien vēlēsieties ņemt to visur sev līdz.
 

Pateicoties tā svaram Big Green Egg ir ļoti viegli pārnēsāt. Un vēl vieglāk to bus darīt, ja iegādāsieties jusu Mini EGG pārnēsāšanas rāmi. Vai jūs parasti gatavojat 2 lidz 4 personām? Tad šis ceļošanai piemērotais vieglsvars būs jums piemērotākais Big Green Egg modelis.

Delikateses uz balkona ar Big Green Egg Mini unikālo grilu

Big Green Egg Mini pārnēsāšanas rāmis

Big Green Egg Mini pārnēsāšanas rāmis

Big Green Egg Mini patīk, ka to nēsā, taču tas ir jādara ar stilu. Jūs varat viegli un droši nēsāt savu Mini, izmantojot izturīgo EGG Mini pārnēsāšanas rāmi, kad dodaties uz savu jahtu vai brīvdienu māju vai tikai plānojat neformālu pikniku. (Pārnēsāšanas rāmis nav iekļauts EGG Mini modeļa komplektācijā).

EGG Mini pārnēsāšanas rāmis ir aprīkots ar ļoti noderīgu pārnēsāšanas kronšteinu, kas atvieglo Mini transportēšanu, un tam ir divi rokturi, lai to varētu izdarīt droši. Tas var viegli noturēt Mini svaru (17 kg). Vai jau iepakojāt hamburgerus un karalisko garneļu iesmus? Labi, aiziet!

Big Green Egg convEGGtor

convEGGtor darbojas kā dabīga barjera starp jūsu ēdienu un atklātu uguni jūsu Big Green Egg. Īpašais convEGGtor dizains nodrošina labu gaisa plūsmu un teicamu karstuma vadītspēju. Netiešais karstums, kas iziet cauri keramikas karstuma vairogam, transformē jūsu EGG par pilnībā aprīkotu un darbam gatavu āra cepeškrāsni. Tas ir ideāli piemērots lēnai gatavošanai un gatavošanai zemā temperatūrā, kad sastāvdaļas tiek saudzīgi gatavotas pie zemas temperatūras.

ConvEGGtor ir viens no populārākajiem Big Green Egg piederumiem un ievērojami palielinās jūsu EGG potenciālu. Kā būtu ar picām šovakar? Bet tikai tad, ja tās ir ļoti garšīgas. Tādā gadījumā pievienojiet plakano cepšanas akmeni un pasniedziet īstu itāļu šedevru.

Big Green Egg grila pārsegi

Big Green Egg grila pārsegi

Krusa vai karstuma vilnis? Uzturiet savu Big Green Egg teicamā stāvoklī, izmantojot EGG pārsegu. Šis augstākās kvalitātes, elpojošais aizsargpārsegs var izturēt jebkāda veida laikapstākļus. Jūs varat to viegli uzlikt un noņemt, un, pateicoties Velcro stiprinājumam, tas ikvienam EGG derēs kā cimds. Stilīgais, melnais dizains ar atpazīstamu Big Green Egg logotipu lieliski izskatīsies uz jebkura EGG modeļa.

EGG pārsegs aizsargā jūsu Big Green Egg pret jebkādiem laikapstākļiem, taču mēs, protams, esam padomājuši arī par jūsu intEGGrated pārvietojamā Nest statīva ar riteņiem, modulārās EGG darbvietas un satriecošā akācijas koksnes galda pārsegu. Tas kalpos gadiem ilgi, un krāsa neizbalēs. EGG pārsegus var mazgāt ar rokām un atstāt žāvēties uz veļas auklas.

• intEGGrated pārvietojamais statīvs ar riteņiem vai Nest statīvs

• EGG pārnēsāšanas rāmis

• Pārnēsājamais statīvs

• Modulārais EGG rāmis

• Modulārs EGG rāmis + paplašināšanas rāmis

• Akācijas koksnes galds

• Kupola (vāka) pārsegs EGG grilam, kas integrēts galdā

Big Green Egg grilu un piederumu katalogs 2022

Big Green Egg grilu un piederumu katalogs 2022
Premium_Outdoor_Premout-Big_Green_Egg-all_in_one_grill-background.jpeg