Big Green Egg Akācijas koksnes galds

Akācijas koksnes galds

Daba vienmēr darīs to, kas tai jādara. Aplūkosim, piemēram, akācijas, koksnes galdiņu. Šis ar rokām gatavotais galdiņš ir veidots no cietiem akācijas koksnes dēļiem ar dabīgu tekstūru un unikālu krāsojumu. Tas nozīmē, ka nav divu vienādu galdiņu. 

Akācijas koksnes galdiņš pārveidos jūsu Big Green Egg par pilnvērtīgu āra virtuves elementu, kurā pietiks vietas jūsu rīkiem un ēdieniem. Izmantojiet galda statīvu, lai ievietotu jūsu EGG galdiņā un nodrošinātu nepieciešamo gaisa cirkulāciju.

Big Green Egg modulārā darba vieta

Big Green Egg modulārā darba vieta

Tā kā arī romu neuzcēla vienā dienā, arī jums paies kāds laiks kamēr 100% iekārosiet savu āra virtuvi. Vai Jums ir Big Green Egg Large vai XLarge ar MiniMax lidzās? Sāciet ar ietvaru un lēnām paplašiniet visu, izmantojot paplašināšanas rāmjus, statīvu ieliktņus un citus papildinājumus. Hei, mazā, padarīsim visu lielāku!

Jaunā modulārā EGG darba vieta ir sava veida konstruktors pieaugušajiem. Tā ir izstrādāta tādā veidā, ka visus komponentus iespējams kombinēt un jus variet turpināt paplašināties.

Ja vēlaties lielu darba virsmu, šī modulārā sistēma ir tikpat daudzpusīga kā pats EGG. Jūsu āra darba zonas konfigurāciju vai stilu var pielāgot arī jūsu gaumei un prasībām.

Pievienojiet paplašināšanas moduli

Expansion frame + Expansion Cabinet

Expansion frame + Expansion frame

Expansion Cabinet

Expansion Cabinet

Dažadi virsmu un plauktu ieliktņi

Ritenīši un piederumu āķi

Big Green Egg grilu un piederumu katalogs 2022

Premium_Outdoor_Premout-Big_Green_Egg-all_in_one_grill-background.jpeg